İstanbul Hurdacı Alım İşlemleri Nasıl İşliyor ?

Star Hurda olarak istanbul hurdacı alım işlemleri nasıl işliyor sorusunun cevabını bu yazımızda size detaylı olarak anlatacağız.
İstanbul Hurdacı Alım İşlemleri Nasıl İşliyor ?
  • 03.06.2022 22:40

Türkiye geneli hurda alım satım işlemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle istanbul hurdacı arayan müşterilerimizin alım işlemleri konusunda sorularına ışık tutmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizden gelen sorular genellikle aynı kalıplardan oluştuğundan dolayı en fazla gelen soruları baz alarak elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız.

Hurdalarınızın Değerlendirilme Aşaması

Alım işlemleri ile ilgili ilk akıla gelen sorulardan bir tanesi hurdalarınızın değerlendirilme aşaması ve işleyişinin nasıl olduğu, öncelikle tarafımızla iletişime geçmeniz durumunda satacağınız hurdanın sınıfı ve miktarı burada en önemli unsurdur. Hurdanızın miktarının yüksek olması durumunda ekibimiz özel araçları ile vereceğiniz adrese gelip değerli metallerinizi yerinde kontrole tabi tutar. İlgili metallerin alım satımı konusunda herhangi bir sakınca görülmediği takdirde fiyat belirlenmesi için bir sonraki adıma geçilir.

Hurdaların Fiyatlarının Belirlenmesi

Kontrollerin ardından hurdaların fiyatlarının belirlenmesi için uzman personellerimiz kısa bir süre çalışma yapacaktır. Bu aşamada hurdanızın piyasa şartlarında ederi, yıpranma durumu gibi faktörler gözden geçirilir. Ayrıca örneğin bir kablo hurdası satıyorsanız, kablo kaplaması hurdanızın kilosuna dahil değildir. Plastik kablo kaplamaları soyulduktan sonra ortaya çıkan bakırın kilosu üzerinden fiyat belirlenir. Demir gibi benzer hurda çeşitlerindede aynı durum söz konusudur. Hurdalarınız özenle tartıldıktan kaç kilo çıktığına bağlı olarak hurdanızın fiyatı ortaya çıkar. Fiyat belirlenmesinin ardından teklifimiz tarafınıza belirtilir, kabul etmeniz durumunda alım işlemleri başlatılır.

Hurdalarınız araçlarımıza yüklenmesinin ardından ödeme işlemleriniz isterseniz havale, eft yoluyla istersenizde elden nakit olarak tercihinize bağlı şekilde yapılır.

 TELEFON  WHATSAPP