Metal Hurdası

Metal hurdası birçok hurda türünün genel adı diyebiliriz. Çünkü metallerden ve farklı malzemelerden oluşan çok çeşitli hurdalar vardır.
Metal Hurdası
  • 22.04.2022 12:00

Metal hurdası birçok hurda türünün genel adı diyebiliriz. Çünkü metallerden ve farklı malzemelerden oluşan çok çeşitli hurdalar vardır. Genel olarak bu hurdaların belirgin özelliğinin metal olması aynı zamanda yüksek değere sahip olduğunu göstermektedir. Fonksiyonunu yitiren ürünlerin tümünden çıkarılan ve geri dönüşümü yapılabilen hurdalar genel anlamda çok fazla talep görmektedir. Hesaplamaları ise güncel hurda fiyatlarına çeşidine ve kilosuna göre yapılmaktadır. Tabi işlenmiş ve işlenmemiş olanları da vardır. Kullanılacak alan açısından metal hurdalarla ilgili söylenecek en belirgin durum konutlarda ve iş alanında sıkça bulunmasıdır. Her metal hurdasını doğru ayrıştırmak için dikkatli inceleme yapılması gerekir. Bu konuda İstanbul hurdacı firması olarak gereken kontrolü makinelerle sağlamaktayız.

Metal Hurda Fiyatları

Metal hurda fiyatları ilk başlıkta da belirtildiği gibi mevcut ağırlığına, çeşidine göre hesaplanmaktadır. Her yıl değişen fiyat artışları beraberinde 2022 yılının fiyat tablosuna göre yapılmaktadır. Her açıdan değerlendirilebilir durumda olması metal hurdanın önemli bir konuma sahip olduğunu göstermektedir. Ayrıca en değerli hurdaların metal hurdalardan çıktığı biliniyor. Hurdacı firması olarak hurda ayrıştırması yapan ve metal hurdasını satmak isteyen müşterilerimize doğru fiyatlar sunan firmayız. Star hurdacı olarak alanımızda çok gelişmiş bir şekilde hizmet veriyor ve alış ve satışlarda gereken nakdi desteği sağlayabiliyoruz. Zor bir meslek türü olmasına rağmen hurdanın çok değerli bir parça olduğunun farkındayız.

 TELEFON  WHATSAPP