Soyulmuş Bakır Hurdası

Soyulmuş bakır hurdası soyma bakır hurdası ile aynı şekilde cevaplanan bir konudur. Hurda bakırın kendisi olarak bilinen soyulmuş bakır, aynı şekilde soyulmamış şekilde de belirtilmektedir.
Soyulmuş Bakır Hurdası
  • 25.04.2022 12:00

Soyulmuş bakır hurdası soyma bakır hurdası ile aynı şekilde cevaplanan bir konudur. Hurda bakırın kendisi olarak bilinen soyulmuş bakır, aynı şekilde soyulmamış şekilde de belirtilmektedir. Parlak görünüşlü olması sebebiyle hurda olduğunu anlayacağınız bakır kilo hesabıyla hesaplanmaktadır. Analiz edilerek anlaşılan soyma bakır geri dönüşümü de yapılabilen bir üründür. Bu yüzden kullanım alanı çok geniştir. Hurdacı firması olarak kullanılabilecek her yerde geri dönüşüme destek sağlamaktan da çekinmiyoruz. Bu yüzden soyulmuş ve soyulmamış bakır hurdalarını öncelikle inceliyor ve gerçek bakır olup olmadığını kontrol ediyoruz. Genel olarak hurdanın çıkabileceği ve kullanılacağı çok fazla alan olduğunu biliyoruz. Bu yüzden yıllardır hurdacılık mesleğini en kapsamlı şekilde icra etmekteyiz.

Soyma Bakır Ne Kadar?

Soyulmuş bakır ya da soyma bakır ne kadar şeklinde araştırma yaptığınız zaman 2022 fiyat tablosuna göz atmanız yeterli bir adım olabilir. Fakat kg hesabı ile hesaplandığı için her soyma bakır fiyatı farklı çıkacaktır. Şuan için kilosu 140.00TL’den satılmakta olan soyma bakırlar, enflasyon artışı beraberinde fiyat değişikliği yaşayabilir. Bu yüzden mevcut kilosuna göre İstanbul hurdacı firması olarak Star Hurda firmamızdan fiyat almanız daha doğru olacaktır. Ürünün yerinde keşfini sağlayarak kaç kilo olduğunu ve kilosuna karşılık gelen fiyatı en doğru şekilde belirliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin satmış olduğu soyma bakır hurdalardan kar etmesini sağlıyoruz.

 

 

 TELEFON  WHATSAPP