Soyulmuş Kablo Hurdası

Soyulmuş kablo hurdası bakır kablolardan ayrışmış hurdalardır. Lekesiz ve parlak hacme sahip olan bakır hurdalar ciddi derece de talep görmektedir.
Soyulmuş Kablo Hurdası
  • 26.04.2022 00:00

Soyulmuş kablo hurdası bakır kablolardan ayrışmış hurdalardır. Lekesiz ve parlak hacme sahip olan bakır hurdalar ciddi derece de talep görmektedir. Hurda bakırların geri dönüşüm özelliği olmasından dolayı satılma öncesine kadar temiz ve parlak tutulması gereklidir. Bu sayede daha yüksek değere tabii tutulması mümkündür. Fakat yine de hesaplama yapılırken dikkat edilen iki şey vardır. İlki gerçek kablo hurdası olması yani bakır içermesidir. İkincisi ise mevcut kablo hurdasının kilosudur. Bu iki bilgi dâhilinde hurdacı firması olarak piyasa verilerine göre en güncel hesaplamaları yapmakta ve müşterilerimize sunmaktayız. Hurda fiyatları içinde en yüksek bakır fiyatı soyulmuş kablo hurdalarından çıkar. Tabii beklemeye alınan kablo hurdalarının eskimiş veya çok yıpranmış olması fiyatı da etkileyecek bir unsudur.

Soyulmuş Kablo Hurdası Ne Kadar?

Soyulmuş kablo hurdaları açısından dikkat çeken bir durum daha vardır. Bu durumda bakır kablonun işlem görmüş olmasıyla ilgilidir. İşlem gören bakır kablolar fiyat olarak daha düşük fiyattan satılır. Tabii bu konuda İstanbul hurdacı firması olarak gereken deneyime sahip olduğumuzu ve dikkatli inceleyerek hurdaya ödenecek miktarı doğru belirlediğimizi de hatırlatmak gerekir. İşlem görmüş olanlar tartılınca daha ağır gelir. Fakat kablonun ortalama geleceği değeri de biz Star Hurdacı firması tarafından tahmin edebilmek mümkündür. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde soyulmuş kablo hurdalarınızı nakde çevirmeniz mümkün olacaktır.

 TELEFON  WHATSAPP